Posted by

Company Description

Unit4 Polska specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów informatycznych, wspierających kluczowe obszary działalności przedsiębiorstwa (kadry i płace, finanse, logistyka, produkcja i in.), uwzględniając zmiany zachodzące zarówno wewnątrz firmy, jak i w jej otoczeniu biznesowym.

Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod wspólną marką TETA. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz zorientowany na ludzi system  TETA ERP automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych.

Job Description

W Unit4/Teta poszukujemy zaangażowanego UX Designera do dołączenia do zespołu na rok (umowa na zastępstwo) z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony.

Twoje zadania:

  • Projektowanie nowych modułów do istniejących aplikacji.
  • Współpraca w grupach projektowych (z przedstawicielami biznesu, IT, analitykami)
  • Przekładanie potrzeb użytkowników na tworzone projekty.
  • Dobór metod badawczych i projektowych adekwatnych do tworzonego projektu
  • Przygotowywanie badań użyteczności, oraz implementacja zebranych wniosków.
  • Tworzenie interfejsu, makiet, prototypów i logiki aplikacji.
  • Praca w oparciu o design system, dbałość o spójność wypracowywanych rozwiązań

Qualifications

Pasujesz do nas jeżeli:

  • Cechuje Cię wysoki poziom empatii
  • Posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku UX Designer, UX/UI Designer lub pokrewnym
  • Znasz zagadnienia z zakresu User Experience, w tym zagadnienia procesów projektowych, z umiejętnością dostosowania metod do pracy
  • Uzasadniasz podjęte decyzje projektowe
  • Posiadasz dobrą znajomość wybranego narzędzia do projektowania interfejsów (Axure - preferowany, Adobe XD, Sketch, Figma lub inne)

Dodatkową zaletą będzie:

  • Wykształcenie kierunkowe, certyfikaty branżowe
  • Doświadczenie projektowe w zakresie tematyki HR
  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszarów psychologii, socjologii

Additional Information

Co mamy dla Ciebie?

  • Swobodę w dobieraniu metod projektowych i badawczych
  • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, kartę lunchową
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Spotkania integracyjne ze współpracownikami
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Nielimitowany płatny urlop

Videos To Watch

Job Location

I'm interested Refer a friend

Our commitment to you

Unit4 is committed to ensuring equal opportunity for everyone. Together, we continue to build an inclusive culture that encourages and celebrates the diversity of our employees, where they all are seen as a real value to the company. We guarantee a fair consideration for employment, without discrimination. Thats why we make our hiring decisions solid based on merit, qualifications and current business needs. We invite you to be a part of this diversity and join our community!